| Alex0795 a întrebat:

Buna sunt in clasa a 8 a si in iunie trebuie sa facem ultima ora de dirigentie. As dori sa facem ceva special dar nu am idei. Ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| Bibii16 a răspuns:

Poi... Noi o sa facem in felul urmator: Dupa ce se tine festivitatea in curtea scolii cu premierea, in clasa vor veni elevii clasei a 7a vor tine un discurs si vor canta un cantec... Pe urma vom tine noi clasa a 8a un discurs, iar dupa ce pleaca clasa a 7a vom pune un filmulet cu noi din clasele 5-8 si pe urma se va striga pentru ultima data catalogu` si fiecare va spune ceva.Cam asa. Si pe urma banchetullaughing

2 răspunsuri:
| queencaitlyn000 a răspuns:

Pai ai de ales:

1.O petrecere cu clasa si cu diriga ta
2.Iesiti toata clasa in parc+diriga
3.Ieisti toata clasa la cofetarie+diriga\Petrecere la cofetarie
4. Faceti comanda de tort si prajituri si suc la clasa

Spe a te-am ajutat. big grin