| Deliaaa2003 a întrebat:

.Sunt in clasa a opta si m-am mutat abia acum la o alta scoala pentru ca la cealalta nu prea faceam matematica ..Nu sunt singura care se plangea de asta, mai multi copii s au mutat din aceleasi motive.Mi a fost foarte greu sa ma integrez iar in teza la mate am luat 5..nu am pretentii de o nota foarte mare pentru ca niciodata nu mi-a placut matematica, doar ca nu credeam ca am un nivel chiar atat de scazut ..Nu stiu cum sa ies din starea asta si cum sa fac sa am mai multa incredere in mine..In general nu am avut note mici la scoala si am fost printre cei mai buni din clasa, dar acum mi am pierdut orice incredere si nici nu cred ca o sa iau o nota ok in examen.

Răspuns Câştigător
| hentaigrill a răspuns:

Gandirea negativa nu te va ajuta, dar daca vrei sa iti cresti notele doar invata. Plus intr-o situatie de genul e perfect ok sa se intample.
Si stai chill cu examenul, majoritatea spun ca si-au facut degeaba griji ca nu era asa de greu.

Also, hope you'll be fine xoxo

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat