| 0SomeOne0 a întrebat:

Sunt noua pe site. Puteti sa imi spune-ti cateva lucruri despre TPU.ro,plz?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit! :)
Mai intai citeste "Intrebari frecvente" http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente, iar apoi poti sa ne intrebi, ceea ce n-ai inteles. Succes!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@xLadyDarknessx, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! Numai bine!

| тøхх a răspuns:

Bun venit! tongue Da-mi si mie id-ul tau sa mai vorbim pentru ca imi place sa comunic cu oamenii care crede in paranormal! trimite-mi-l prin mesaj sau imi raspunzi la o intrebare recenta de-a mea cu id-ul tau

| 0SomeOne0 explică:

Multumesc!

| 0SomeOne0 explică:

NOname Multumesc, la fel!

| 0SomeOne0 explică:

TOXX Ok.Multumesc!