| BYBY a întrebat:

Ce ati spune despre TPU.Ro in cateva cuvinte?happy

8 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Locul din care poti afla daca Adam are buric, daca mai intai a fost oul sau gaina sau daca o fata poate ramane insarcinata practicand sexul anal! Si alte asemenea minunatii! Nemaivazute si nemaiauzite!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Teren de joaca pentru copii frustrati.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Hmmm...pe TPU găseşti răspuns la orice întrebare.
Nu ştiu ce s'ar face google fără TPU laughing

| Irina117 a răspuns:

Un site ce are răspuns pentru orice întrebare.
De la copii de 8-10 ani până la 20-30
Este un site de socializare.
TPU e cel mai tare!love struck

| MisteriousMan a răspuns:

Salut! Uite cum vad eu TPU :
Un taram cu printi si printese care, din cand in cand intalnesc obstacole in viata minunata, pun intrebari in aceasta cetate unde regii si reginele, avand experienta raspund.
Aceasta este viziunea mea despre TPU! :X:X
Te pupacesk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un site care a avut zile mult mai bune...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa spun? Decit sa se transforme in Clopotzel TPU, mai bine raminea ce-a fost pina prin iulie-august 2009 si-si mai facea o sectiune pentru clopotei. Am fi fost toti mai cistigati... si site-ul si noi.

| vgfdfbhgd a răspuns:

Fantastic. Toti pentru unu >big grin