| Lariiiiiiiiiii a întrebat:

sunt noua pe TPU si cine imi poate spune ce inseamna funda si cu o poti da...va rog sa raspundeti

2 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Funda o dai la cine crezi u ca a dat cel mai bun raspuns, sa spun pe scurt. O sa-ti apara langa fiecare raspuns cate o fundita transparenta, daca dai click pe ea, automat ai dat cuiva funditza.La o intrebare nu poti da mai mult de o fundita happy Mult noroc pe TPU

| Romancutza a răspuns:

Bine ai venit!

Funda este premiul la raspunsul cel mai bun dat. Daca tu pui de exemplu o intrebare, si ti-a placut un raspuns ii dai funda ca fiind cel mai bun raspuns la intrebarebig grinDe asemenea si tu poti primi fundite daca dai raspunsuri care celorlalti ii plac.