| black34white a întrebat:

Cine imi poate spune si mie cat inseamna 2, 000.00 de yeni? Raspundeti doar daca va pricepeti pentru ca pe calulatorul valutar am incercat si sincer nu cred ca vine atat de putin. Funda

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Doua mii de yeni japonezi fac 68, 47 lei, cursul BNR de astazi fiind de 1 leu la 29, 209 yeni japonezi.

| black34white explică (pentru Ioandelasal):

De exemplu. Am gasit un ps4 pe amazon-ul din japonia si costa 3, 500.00 de yeni... Asta in euro ar insemna 40 de euro sa zicem. Si oare chiar atat sa coste?

| Ioandelasal a răspuns (pentru black34white):

N-am de unde sti cat costa. Si 3.500 yeni fac cca 27, 08 euro, la cursul de astazi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inseamna 68 ron

| Delocimportant a răspuns:

6,847.2000 RON