| ancateosora555555555555555555555555555555555555555 a întrebat:

Sunt noua si nu stiu ce inseamna cuvantul funda pe acest site. Ma puteti ajuta? Va rog sa-mi trimiteti raspuns!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| HighByTheBeach a răspuns:

Buna! Sa zicem ca ai dat o intrebare! Ti-au raspuns mai multi utilizatori. Tu trebuie sa alegi raspunsul cel mai inteligent. In dreapta fiecarui utilizator sta paraca o panglica sura, iar cind dai cu sageata maosului pe ea se face portocalie. Intr-un cuvint funda este ca un premiu, locul intii ca sa intelegi. Uite daca imi dai voie. te-as sfatui sa nu dai funda primului raspuns ci sa mai astepti pina iti mai scriu si alti utilizatori. Poate gasesti un raspuns si mai bun decit primul.
Apropo, "Bun venit pe site" Sper ca ti-am fost de folos! O zi buna sa ai! Pa pa!

| lolium a răspuns:

Sa dai funda inseamna sa dai raspunsul castigator, adica cel care ti-a placut sau care te-a ajutat cel mai mult

| AleexNC a răspuns:

Pai can cineva iti raspunde la o intrebare de a ta, tu ii poti oferi o funda, ca si un "cadou" pentru ca te-a ajutat. O poti acorda, doar odata la o intrebare si o vei vedea in dreapta fiecarui raspuns.

| denisuka75 a răspuns:

A da funda inseamna a citi toate raspunsurile la intrebarea ta si dai clik pe panglica din dreapta sus si alegi raspunsul care te-a ajutat si ti-a placut cel mai mult.mult succes.si apropo bun venit...happy