| Anka_4888 a întrebat:

Buna sunt valeria, parinti mei sau certat si acum se despart eu categoric o sa raman cu mama si acum mama si gasit pe altul tot in jud la noi dar foarte departe acum eu stau la bunici si vrea sa-mi fac anul asta liceul aici si de la anul sa plec cu ea la ala dar eu nu vreau sa-mi las prieteni de aici nici liceul pe care il am. Miam facut multi prieteni cu care ma inteleg fff bine si nu vreau sa ma despart nici de iubit tin foarte mult la el si acolo unde ma duc este foarte departe si nu vreau sa-mi las cea mai buna prietena care imi este ca o sora si ea de la anul vine la liceul care sunt eu acum si speram ca sa fugim amandoua de la orehee hee, sai arat eu baieti frumosi din liceu si mai multe si numi9 place DELOC ideea ca o sa plec.
Ce ati face voi in situatia aceasta? ati ramane la bunici chiar daca mama vrea sa plece dar daca raman spune ca nu vrea sa plece fara mine si eu as vfrea sa se duca stiind ca acolo ii va fi mai bine sau v-ati duce si v-ati lasa copilaria in urma prieteni si cele dragi?

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Eu daca as avea de las, mi-as lasa prietenii in urma categoric. Dar faza e ca eu nu am colegi ca ai tai cu care sa ma inteleg asa de bine.Deci raspunsul meu este NU! Nu iti abandona prietenii si iubitul si prietena cea mai buna! Mi-e foarte greu sa cred ca la noul liceu vei mai gasi asa prieteni...
Bafta!