| Amina_Szalai_2001 a întrebat:

Știe cineva cum se numește filmul in care apare o sticla sau poate un camp electrostatic care taie o vaca in două si e imposibil sa treci pe partea cealalta a sticlei? Am vazut o scurta parte din film si as vrea sa il vad in inîntregime. Daca stie cineva ferspre ce vorbrsc, va rog sa răspundeți. Multumesc!

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Si dupa aia veniti tot aici cu intrebari de genul "Am visat ca pe colega mea de banca a taiat-o ceva in doua, si eu nu puteam sa trec sa adun bucatile. Ce semnifica?".

| LoveSleep a răspuns:

"Under the Dome"
E serial.

| PersonajFictiv a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=MX7Yo0tWDgk
Nu stiu, dar uite si aici o vaca omorata.