| Nepriceput7 a întrebat:

Am vazut intr-un meme o secventa scurta cu Dem Radulescu in care zicea "asta a lucrat asta vara pe litoral". Ma amuza replica, as vrea sa aflu mai multe despre context, film. Stie cineva filmul de unde e replica si ati putea trimite un link direct la partea respectiva din film?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cauta seria de filme Bd la munte si la mare BD in alerta acolo a jucat Dem si sunt replicile din film, sigur ai auzit pe prima Comedy in reclame unde sunt mixaje din filme românesti cu actori precum Dem, Tamara buciuceanu, Puiu calinescu etc

Răspuns utilizator avertizat