| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva dacă cerceii pot fi o piedica la examenul medical pentru academia de politie? Am 4 gauri într-o ureche și am auzit ca pot fi o piedica. As dori răspunsuri în cunoștință de cauza. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poţi să-ţi scoţi cerceii în timpul examenului. Nu cred că ar fi o piedică să ai 4 găuri în urechi atâta timp cât nu porţi 4 cercei în acelaşi timp.

| nojudgements a răspuns (pentru anonim_4396):

In general ii port pe toți 4 odată, dar dacă asta e o piedica, ii pot da jos înaintea examenului medical. Mulțumesc mult!