| Cami2003 a întrebat:

Buna!
Știți cumva vreun centru de printare accesibil ca preț în București? Am multe cursuri de la facultate de imprimat, am găsit un centru de printare, doar că eu am vreo 200 de pagini de imprimat și îmi ceruse 1 leu pe pagina, ceea ce mi s-au părut destul de mult.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In cazul ăsta ieși mai ieftin cumpărând-o pe asta (plus că-ți RĂMÂNE ție)

https://altex.ro/......MLTTS3150/

| Cami2003 explică (pentru sierra1):

M-am gândit să îmi iau imprimanta, doar că stau la cămin și nu prea am spatiu. Dar oricum, e varianta cea mai buna
Mulțumesc pentru sugestie.