| w1NNNd a întrebat:

Buna TPÙ. Vreau si eu antivirus bun ce imi recomandati sa fie micut sa consume resurse putine big grin dau funda.laughing prima data cand o zic ca poate asa mi-se raspunde si mie la intrebari :d mss.

Răspuns Câştigător
| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Recomand sa iei windows 7 si sa folosesti ativirusul acela de la windows Microsoft essential sau ceva de genu... daca il updatezi este destul de bun si consuma putin doar windowsul consuma mai multhee hee

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| biabeautiful a răspuns:

Eset nod32 Antivirus 3. 0. 621. 0