| flaviuscr7 a întrebat:

Vreau sa imi descarc un antivirus dar inca nu m-am decis care. voi ce imi recomandati tinand cont ca vreau unul care sa consume putine resurse dar in acelasi timp sa fie si eficient?

3 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Eset nod32 antivirus

| ExtraSakadat a răspuns:

Nod 32, este trial, dar il poti downloada mereu! happy Fundă? :*

| flaviuscr7 explică:

Nod 32 l-am incercat ...cand e vorba de resurse e ok. dar cand descarc ceva de pe net viteza este de doua ori mai mica.nu am modificat nimic in configurarile acestuia