| OanaSimpluu a întrebat:

Buna TPU happy! Am 15 ani, 1.55 m si 42 kg straight face. si as vrea sa ma inalt mai mult dar nu reusesc deloc sad am incercat sa fac sport. sa joc baschet, volei dar nimic nici un cm in plus sad. Ce imi recomandati? Sper ca ma puteti ajuta cu niste sfaturi folositoare! Dau fundita :* multumesc mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu sunt de aceiasi varsta cu tine eu am 1.65 si 55 de kg dar o sa mai cresti pentru ca pana al 10 de ani crestem unii fa sport mereu si mananca sanatos si inotul ajuta o prietena a zis ca luptele libere eu am facut lupte dar nu m-am inaltat de la astaoh go on sau poti purta tocuri la scoala mai ales ca esti la liceu! bafta:*

1 răspuns:
| floryyn91yy a răspuns:

Stai linistita c o sa mai cresti cel putin 5 cm