| Roxiy a întrebat:

am facut un cont pe myyearbook dar cand vreau sa trimit credite pe imvu imi spune must log into the client before performing a currency exchange adica trebuie să vă conectaţi la client înainte de a efectua un schimb valutar. cum adica? va rog sa-mi spuneti ce trebuie sa fac sa nu imi mai apara asa

2 răspunsuri:
| florinmare89 a răspuns:

Nu stiu eu team m-ai ajutat dar eu doar in jocuri ca bitefight ma stiu

| florinmare89 a răspuns:

Trasa raspund la 100 de intrebary si nu gasesc o metoda mai rapida
ca eu raspund ca sa fiu senior