| Adda16 a întrebat:

Hey.

cum fac credite pe imvu. am incercat cu myyearbok. cum am facut: am facut cont pe myyearbok. langa poza mi-a aparut buy si exchange am dat click pe exchange. am scris numele din imvu si pass. am dat la 100.000 adica 500 de credite in imvu. dar nu merge imi zice ceva de genu: Error:

Insufficient balance to cover debit transaction

plz ajutati-maa!
ce as vrea?
vreau sa-mi spuneti cum fac cu myyearbook. sau altceva cu cr pot sa fac cedite in imvu!

Fundaaaa.

2 răspunsuri:
| xXImAliveXx a răspuns:

Daca vrei sa faci credit pe imvu exista o modalitate sdimpla
Cu invitatie ( urmeaza pasi de mai jos )
dai la free credit
apoi dai la refeal pleople
la invite by email unde o sa iti apara adresa ta de email jos si sus va trebui sa scrii o a 2 adresa a ta si tine bine minte trebuie saa stii pareola ca sas poti sa intri pe adresa
apoi va trebui sa dai continue si s-a trimis mesajul
acum va trebuik sa intri pe adresa de email pe care ai scris-o ( adica cea de sus )si dai la inbox si iti va aparea invitatie a
- dai yes si iti va aparea un registru de completat scrii prima data numele si parola NU UITA TOTUL trebuie sa fie la vrajeala (vezi sa iti notezii numele si parola pe o foaie )
Apoi pui pe cineva sa iti intre pe cont iti da 5 chat-uri si primestii 1.500 dar trebuie sa asteptii :]
Sper ca te-am lamurit :]

| xXImAliveXx a răspuns:

Daca vrei sa faci credit pe imvu exista o modalitate sdimpla
Cu invitatie ( urmeaza pasi de mai jos )
dai la free credit
apoi dai la refeal pleople
la invite by email unde o sa iti apara adresa ta de email jos si sus va trebui sa scrii o a 2 adresa a ta si tine bine minte trebuie saa stii pareola ca sas poti sa intri pe adresa
apoi va trebui sa dai continue si s-a trimis mesajul
acum va trebuik sa intri pe adresa de email pe care ai scris-o ( adica cea de sus )si dai la inbox si iti va aparea invitatie a
- dai yes si iti va aparea un registru de completat scrii prima data numele si parola NU UITA TOTUL trebuie sa fie la vrajeala (vezi sa iti notezii numele si parola pe o foaie )
Apoi pui pe cineva sa iti intre pe cont iti da 5 chat-uri si iti intra 1.500 credite dar trebuie sa asteptii
Sper ca te-am lamurit :]