| Ochialbastri99999999 a întrebat:

Buna TPU. Am firul de par subtire si as vrea sa folosesc o spuma de par buna. Sa nu incarce parul, sa nu il faca ca matura, sa ii deie volum parului. Pana acum nu am folosit spuma. Cine a folosit si are parul cu firul subtire va rog sa imi recomandati ceva bun.

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Nu prea găsești produse de volum care sa nu îți îngrașe parul sau sa nu ți-l facă matura, eu am incercat diferite produse, printre care și spuma pentru volum, iar rezultatul a fost același.
Singurul produs care să de-a volum și să fie invizibil ar fi pudra de par.