| Kodokuna a întrebat:

Am hotarat cu clasa sa dam cadouri unii altora de Craciun.Am tras la sorti cate un biletel, pe care l-am vazut doar noi, si mie mi-a cazut un baiat, cu care nu prea am "interactionat", sa zic asa, si care e si Mister boboc.Problema e ca n-am idee ce cadou as putea sa-i fac. Puteti veni cu ceva sugestii? Daca se poate sa fie ceva pana in 20 de lei.Multumesc tuturor!

Răspuns Câştigător
| 3TeoDora3 a răspuns:

Poti sa-i iei 1 o rama in care sa pui o poza cu toata clasa 2 o cana personalizata 3 un bibelou dragut de craciunlove strucktongue