| CxiAngel a întrebat:

Am mare mare nevoie de voi. Va rog ca urmatoarea intrebare sa o luati ca atare si nu sa va bateti joc de ea si de mine.
Este foarte simplu de raspuns dar am nevoie de parerile voastre.
Cand spune-ti Romania la ce va ganditi. Vreau sa spun la lucruri si locuri minunate, la ceva care va uimeste si simtiti ceva neobisnuit si toate astea intr-un sens bun. Ceva simbolic. Daca aici in Romania adultii si parintii nostri se cearta pe diferite lucruri macar noi sa nu ne batem joc. Va multumesc si cu cat mai multe pareri cu atat mai bine. Dau funda.

4 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

thinking podul lui Dumnezeu...

| olian a răspuns:

Pai ar trebui sa iti dai si tu raspuns la intrebare, sa vedem tu ce gandesti?

| TheAvenger a răspuns:

Hmm.ceva neobișnuit.Simt că-mi vine să mă cac când aud cuvântul,, România,,.Mă rog, țara e frumoasă, dar zăbălații din ea o strică.Ar fi mult mai frumoasă dacă n-ar fi așa multă prostie în rândul națiunii noastre.

| CxiAngel explică:

Ati fost de mare ajutor... straight face