| Blondaa a întrebat:

Hello TPU! :*

As vrea sa aud parerile voastre in legatura cu ceva happy
ati trait vrodata vreo experienta paranormala? happy sau macar cev de genul happy?
As dori sa stiu daca credeti ca exista. thinking
Mie mi se intampla des lucruri din astea straight face
si nu vreau sa le spun parintzilor deoarece dupa aia ma vor crede nebuna rolling on the floor nu am discutat cu nimeni despre asta deci as dori pareri serioase si fara glume.

2 răspunsuri:
| Raresh23 a răspuns:

Da mi un exemplu. Sa ai un deja-vu sau sa visezi ce se va intampla maine? Ce fel de experienta?

| Blondaa explică:

Da.ceva de genul.straight face adica visez noaptea ce mi se intampla iar a doua zi ori se intampla pe dos ori se intampla exact.
sau uneori cand vin de la scoala si sunt singura acasa simt ca sunt privita si sunt foarte agitata.
iar cand eram mica vedeam unele lucruri pe care altii nu le vedeau x_x