| iiuliana77 a întrebat:

Bună TPU, am nevoie pentru mâine la ultimul clopoțel de câteva cuvinte în numele clasei și nu am idee ce să scriu, cine mă poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Buna! Vorbeste si tu despre colegii tai de clasa si de doamna diriginta (dupa ce colegii au fost pomeniti, o lasi mai la final), spune cateva cuvinte de lauda la adresa tuturor (fiecare cu ce si cat merita) si caracterizeaza-i pe scurt daca doresti. La final poti multumi pentru anul pe care l-ai avut alaturi de ei, sa spui ce ai invatat din experientele petrecute si ca o formula de incheiere, sa zici ca a fost un an satisfacator din punct de vedere educational si speri sa va gaseasca cu mult mai bine data viitoare. Poti folosi si invocarea divina, adica sa spui ca Dumnezeu sa binecuvanteze scoala anul ce va sa vina si sa fiti feriti de un nou val de pandemie.