| VivaRoZ a întrebat:

Buna TPU...Am o intrebare cam ciudata! Voi, cand plangeti ce faceti ca sa va opriti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi nu am plans de mult timp,ti-as putea spune ce sa faci: da-ti capul pe spate si, stand asa, uite-te in sus.Lacrimilor le va fi imposibil sa curga.crying
Si nu mai plange!winking

7 răspunsuri:
| Damii a răspuns:

Pai...nu stiu ce sa iti zic! E un simt care nu il poti opri! Si stii de ce? Pentru ca nimeni nu plange pentru nimicuri...plangi pentru un caz anume! In plus, cand plangem ne simtim mai eliberati! Cred ca stii la ce ma refer!

| Escape a răspuns:

Nimic, pur si simplu plang pana imi trece starea respectiva happy dar poti asculta niste muzica sau sa iesi la o plimbare sa te mai inveselesti putin happy

| izabelageorgiana a răspuns:

Cand plang, desi nu se intampla des, prefer sa ies afara. Nu stiu de ce, dar daca iau o gura de aer incep sa ma calmez.

| VivaRoZ explică:

Va multumesc tuturor celor care au raspuns

| VivaRoZ explică:

Baloo mi-a dat o solutie care o pot practica oriunde, deci ea va primi fundita, dar toate raspunsurile in afara de cel al lui byka1986 sunt folositoare!

| byka1986 a răspuns:

Nu pot sa iti raspund, eu nu plang.

| CrazyDiddi a răspuns:

gandeste-te ca nu s-a intamplat lucrul rau