| nimeni1234 a întrebat:

O intrebare ciudata dar ...este vreo melodie care ma face sa plangeti cand o ascultati? puppy dog eyes

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta ma mai face sa imi dea lacrimile http://www.youtube.com/watch?v=I76AY8JBXng dar nu stiu daca pe tine te face sa plangi.

| cosima11 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=sFfRkiXVWlY.:( cand pierzi pe cineva drag(si cand spun asta ma refer la trecerea in nefiinta), orice melodie care iti aduce aminte de persoana respectiva te va face sa plangi. asa cum de altfel am patit si eu...

| RadioactiveUranium a răspuns:

IMM dacastau sa magandesc nu dar poti cauta pe youtube videoclipuri triste si de obicei ele au o muzica trista. funda?

| Aeerdnaaa a răspuns:

Sia-my love...e prea trista chiar si pentru mine sad.

| AaLexS a răspuns:

Get Scared - Hurt...
Chiar imi dau lacrimile de fiecare data cand o ascult sad

| AlexxaX a răspuns:

Pe mine ma face sa plang Evanscence- My immortal sad

| DoodleEver2 a răspuns (pentru AlexxaX):

Melodia asta ma face sa plang deoarece este melodia de suflet a fostului meu prieten... :-

| AlexxaX a răspuns (pentru DoodleEver2):

happy Ce dragut. Eu o ador chiar daca plang de fiecare data cand o aud

| AlexxaX a răspuns:

Idem sad

| TeddyGiirl a răspuns:

Pee mine ma face sa plang asta... http://www.youtube.com/watch?v=sgos3kpXeec :o3 o ador

| Bobbywone a răspuns:

Pentru mine melodia cea mai trista pe care o ascult e Eminem Your Time
imi da o sensatie naspa rau :-(