| Cruciades a întrebat:

Am o problema, de fiecare data cand suna cineva pe numarul meu de telefon, ei spun ca suna de 2 ori apoi zice numar inexistent. Faza este ca la mine suna 1 data apoi se inchide si zice apel pierdut, cine stie care ar putea si problema sa-mi zica va rog, ca imi mananca la minute, fund! Multumesc

2 răspunsuri:
| dienuta1990 a răspuns:

Probabil e problema telefonului si trebuie sa te duci la ei sa vezi de ce nu-ti merge.

| Cruciades explică:

De fapt nu este problema telefonului, ca am schimbat cartela in 3 telefoane, aparent este problema carteli, dar cand am fost sa-i intreb pe cei de la Orange... bam, nu au solutie...