| MihaiG9192 a întrebat:

Stiti sa imi spuneti va rog? Am primit azi 27.06 un apel la ora 6:55 dimineata cu numărul de telefon:6768755304 (l-am pierdut apelu) si cand am sunat înapoi pe aceași număr... zice că numărul e incorect? Care ii faza?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

E din Tonga si e scam din ce vad pe net. Cauta numerele care vin din afara pe net si vezi daca sunt scam, din ce tara vin si daca nu asteptai niciun apel sau nu stii pe nimeni din tara respectiva, nu suna inapoi ca iti incarca factura. Se practica in forta chestia asta.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil de data asta ai scapat si nu ai facut un cost suplimenatar de toata frumusetea. In rest e un scam binecunoscut cu numere din astea cu suprataxa

| mihai69 a răspuns:

Faza e să nu mai suni la numere necunoscute, că te trezești fără sute de lei în buzunar!

Răspuns utilizator avertizat