| ionutz312 a întrebat:

Buna TPU.Am o problema la metin2phoenix, cand dau pe autopacher mi se opreste calculatoru si apare o imagine albastra cu o eroare(0xt0x03)ceva de genustraight face.Ma poate ajuta cineva?big grin

Răspuns Câştigător
| TheHell a răspuns:

Si eu am aceeasi pb l-am reformatat dar degeaba trebuie sa faci ca mine mai exact sa iti ei o placa video nouo eu altceva nu am ce iti spune decat sa incerci si daca am dreptate sa imi dai funda

1 răspuns:
| DamnKid a răspuns:

Pai,in primul rand,calculatorul tau e virusat, mi s-a intamplat si mie asa ceva, in trecut, asa ceva se poate repara doar reinstaland windows-ul.
Succes, sa-l repari!