| Andreutaionela a întrebat:

TPU!
Am si eu o intrebare, as vrea sa ma decid de acum ce o sa devin cand o sa cresc pentru ca am 3 pasiuni : muzica, dansul si actoria. Dar nu stiu pe care sa ma bazez.
Astept sfaturi!
Funda+vot

Răspuns Câştigător
| simo102 a răspuns:

De obicei noi ca meserie alegem ce ne dorim nu ce vor alti.eu de exemplu vreau sa fiu cantareata alti imi spun ca mi se potriveste alti sun ca mi se potriveste actoria, etc.tot ce pot este sa iti asculti inima si apoi o sa decizi singura ce este mai bun si mai frumos pentru tine

| Andreutaionela explică (pentru simo102):

Multumesc la toti 3 pentru ajutor

| simo102 a răspuns (pentru Andreutaionela):

Npc scumpa.ms pentru funda

4 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Dacă te-ai concentra pe actorie poate dansul și muzica ar veni de la sine într-un film sau o piesă de teatru, nu?

| Robo?elulAndroidDinTelefon a răspuns:

Tu trebuie sa-ti dai seama ca ce ti-ar sta mai bine! Eu nu stiu cum dansezi sau cum canti. Aceasta este o decizie care trebuie luata de tine! CONSULTA-TE si cu parintii! Sa ai o zi frumoasa si bafta la alegere!