| Iuliana202 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Cum se schimba parola de la mess?

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Foloseste acest link pentru a ajunge la Account Information:
https://edit.yahoo.com/config/eval_profile?scrumb=bka4TPZ7mHs

Mai jos, ai o casuta pe care scrie "Sign-In and Security". Apesi pe 'Change Your Password'. In prima casuta scrii parola curenta, in a doua parola dorita, iar in a treia inca o data parola dorita.

Si asa iti schimbi parolawinking
Sper ca te-am ajutat.

| Rey578_2559 a răspuns:

Intri pe mess si dai sus la messenger apoi la My account info, te loghezi si dai in jos pana la sectiunea Sign-In and Security.Sub sectiunea Sign-In and Security scrie Change your password, dai pe Change your password si scrii la Enter your Current Password:parola pe care o ai acum, la Choose a New Password:parola noua si la Confirm your New Password:parola noua din nou, dai save si gata!

Sper ca te-am ajutat

| ЯάdµСЦ a răspuns:

Dai pe Forgot Password si vezi pune id-ul dupa dai pe next dupa scrii codul de acolo si dupa dai next si dupa ce intrebare ai pus tu la adresa de mess te intreaba si trebuie sa pui raspunsul si dupa dai next si next si dupa termini. Funda?

| aDiDaSxD a răspuns:

Pai intri pe yahoo.com dai pe account info o sa te puna sa iti bagi parola si o sa vezi undeva sa schimbi parola. Sper ca te am ajutat Pa Fundita