| georgiana7112 a întrebat:

Cum fac sa dau funda pentru primul raspuns corect la urmatoarea intrebare.cum schimb parola la mess

Răspuns Câştigător
| georgianageorgiana a răspuns:

Messenger->my account yahoo-ti se va deschide un link Please verify your password iti scrii aprola actuala apoi cauta change your password si iti pui noua arola succeswinking

9 răspunsuri:
| Anda1197 a răspuns:

Pai ca sa iti schimbi parola ai nevoie de datele care le-ai folosit la crearea id-ului. Daa le ai iti este usor. deschizi messengerul fara sa te lochezi, si in partea de jos ai ceva scris cu albastru sau gri. "Forgot your password?" dai click pe aceea si cum tia-m zis ai nevoie de datele de contact. daca nu le sti...nu prea poti sa-ti schimbi parolabig grin

| Anda1197 a răspuns:

Pai uite raspunsul: https://edit.europe.yahoo.com/....../change_pw

Si pentru. funda indreptul fiecarui raspuns ai cate o "funda" dai click pe ea si il alegi ca fiin castigator! atentie! doar 1 raspuns poate fi castigator, odata ce l-ai ales nu mai poti alege altul! Pentru fiecare raspuns castigator selectat, primesti 10 puncte! sper ca ti-am fost de foloshappy

| georgianageorgiana a răspuns:

Messenger->my account yahoo-ti se va deschide un link Please verify your password iti scrii aprola actuala apoi cauta change your password si iti pui noua parola succeswinking

| logatcamembru a răspuns:

Funda se da asa.:in dreptul fiecarui rasp.apare o funda,care daca apesi se face portocalie. apesi pe ia si acorzii rasp castigatot, bineinteles dupa ce ai raspunsurirolling on the floor

schimbi paarola asa:itri Pe mess si acolo sus unde sc Messenger apesi, si mai jos dai pe My Account Info.si apoi iti va cere sa sc parola. Dupa ce sc iti apar datele contului unde vei da tu pe 'Modifica parola' noroc puplove strucklove struck:*

| Lovelykat a răspuns:

Dai sus la ferestra de mess la: Messenger-My account info-astepti sa se incarce introduci parola curenta, apoi-change your password-o pui pe asta curenta apoi de doua ori pe cea pe care o vrei-save changes-gata ti-ai schimbat parola

| Misu1997 a răspuns:

Inainte sa intri pe id dai pe Forgot your password? dupa completezi spatiile libere. sper sa gasesti, dai funda?

| OnIX98 a răspuns:

Buna uite aici un site unde poti afla cum sa schimbi parola la messenger:http://help.yahoo.com/......?/kb/index sper ca te-am ajutat!

| georgiana7112 explică:

1,logatcamembru nu aveai dc sa imi zici cum se da funda pentru ca a fost o expresie dar mersi mullt