| Șevval a întrebat:

Am și eu o întrebare, m-am tot contrazis cu o prietenă în legătură cu studiul la o facultate cu învățământ la distanță eu știu că mergi doar la examene și în rest înveți de acasă. Prietena mea spunea că mergi in weekend la pregătire...eu sincer știu că la fara frecventa mergi in weekend la pregătire.Deci știe cineva exact cum este?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Autonomia universitară permite soluții diferite in cazul ăsat. De ce facultate e vorba, spune-ne