| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru cei care sunt la facultate la distanta (sau cei care au informatii). eu stiam ca la facultatea la distanta trebuie sa tii legatura cu fac prin internet si sa te duci de 2/3 ori pe an, la examene, dar cineva mi-a zis de curand ca trebuie sa te duci si in weekend la nu stiu ce practica (m-ar interesa facultatea de economie di afaceri din bucuresti)... va rog sa-mi dati cat mai multe informatii mc anticipat.

1 răspuns:
| marius5600 a răspuns:

Tre sa dai doar examenele obligatoriu restul e facultativ ca de aia e facultate la distanta