| anonim_4396 a întrebat:

Si anume, ce le plac fetelor la un baiat? Adica, sa fie inalt, scund, timid, sociabil, frumos.Mersii, dau funda!

Răspuns Câştigător
| PustoaicaSinguratica a răspuns:

Fetele se vor indragosti intotdeauna de un baiat frumos, cu bun simt, care vorbeste frumos..care are un compprtament cat de cat acceptabil. Micile secrete..trebuie sa afli cat mai multe despre ea..sa deschizi conversatii cu ea, sa te dai cu parful, cu siguranta va observa..sa flirtrezi cu ea.ii poti arunca niste priviri..nu insistente, bineinteles..niste zambete fara nici un motiv... Incearca sa fi tu, dar putin mai atent la ea. Hai, baftă ✌️

10 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Fetele sunt diferite, dacă erau la fel era o problemă.

| Eastwood a răspuns:

Nu toate fetele merg pe principiul : ochi albastri, inalt, blond, timid, frumos, frumusetea nu este exterioara, ci interioara. In primul rand trebuie sa fii tu insuti, sa nu pretinzi ca esti altcineva decat ceea ce esti. In al doilea rand, chestiile de baza : sa fii sincer, sa nu minti, sa fii loial, si sa o respecti!
Numai bine!

| Peridava a răspuns:

Fiecare vrea altceva. Dar educatie si bun-simt vor toate. Fetele nu apreciaza demonstratii de violenta.

| Robi1444 a răspuns:

Frate, in zilele astea numa ta-rF3 sunt care iti vor doar banii. mai bine stai singurhee hee (propria experienta)

| Aberdeen a răspuns (pentru Robi1444):

Generalizezi.

| Robi1444 a răspuns (pentru Aberdeen):

Oare?

| Aberdeen a răspuns (pentru Robi1444):

Daca spun ca ca toti baietii din zilele astea sunt misogini, am dreptate? Cred ca ai sa spui ca nu.

| Robi1444 a răspuns (pentru Aberdeen):

Neah. In ziua de azi sunt doar lesinate care umbla doar dupa bani. (90% din ele) pana acum n-am gasit 1 care sa fie pe placul meu.

| VictorL a răspuns:

Să aibă mașină scumpă, iPhone, bani...

| z99fun a răspuns:

Fetele sunt diferite, la fel cum si noi baietii suntem. Deci, nu exista ceva standard. Depinde de fata.