| Luiza_4166 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o problema, de ceva timp, aproximativ 3-4luni, mi s-a dereglat rau de tot menstruatia, o luna nu-mi vine, imi vine a doua luna.Luna trecuta nu mi-a venit si trebuia sa-mi vina luna asta pe 3, am zis ca imi intarzie, dar de ce atat de mult, imi intarzie vreo 2 saptamana mereu, dar mi-e teama ca nu o s imi mai vina cu lunile, mi-am inceput viata sexuala acum 8 luni sa fie din cauza asta dar nu s-a dereglat atunci.Stiu,trebuie sa consult un medic ginecolog, dar vreau intai niste pareri si ceva ce as putea lua pentru a mi se regla cat de cat.Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Eu l am luat de la plafar[stiam ca acolo sigur il gasesc]incearca si la farmacie dar posibil sa nu gasesti [depinde cat de dotata e acea farmacie], nu costa mult...6 sau 7 lei si ceva

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ti as recomanda ceaiu,,traista ciobanului,,de la plafar, o sa scrie pe cutie cum si cat trebuie sa il bei[mie mi s a reglat cu ceaiu asta, acum imi vine f.regulat,cateodata vreau sa mi intarzie o zi doua din diverse motive dar degeaba]

| Luiza_4166 explică (pentru mona):

Dar de unde pot lua ceaiul? de la farmacie? si cat costa? mersi

| mona a răspuns (pentru Luiza_4166):

Eu l am luat de la plafar[stiam ca acolo sigur il gasesc]incearca si la farmacie dar posibil sa nu gasesti [depinde cat de dotata e acea farmacie], nu costa mult...6 sau 7 lei si ceva

| Luiza_4166 explică:

Am apucat sa iau tinctura de cretisoara, am auzit ca este buna, acum sa vedem rezultate...