| ιυвιтα a întrebat:

Am vazut anul trecut un film de groaza cu un varcolac
Era vorba de o familie in care parintii au divortat si mama s-a recasatorit, fiul sau care avea in jur de 18 ani pleaca intr-o noapte cu luna plina la o cabana in padure,iar acolo ajunge tatal vitreg si ii sfasie pe toti mai putin pe baiat...
In final dupa ce a aflat adevarul,varcolacul il zgarie si devine si baiatul varcolac
Sper ca ati inteles, va rog sa-mi spuneti macar numele sau actorii care joaca in film
Multumesc anticipat
Scz categoria
Funda!

1 răspuns:
| Andreeaanon a răspuns:

Bestia,parcahee hee