| Dixxi a întrebat:

Era un film cu un varcolac.Care isi gasise o iubita si o batea si avea un copil...Iar acel baiat era cam pampalau si tatal lui varcolacul era bogat si avea o cabana in padure.Baiatul ii fura cheile si se duce cu niste prieteni. Acolo varcolacul le`o trage fetelor si le omoaralaughing Pana la urma unchiul, prietena si baiatul reusesc sa-l prinda si afla ca el e varcolacul. Il ard dar invie si dupa il omoara. Deci cum se numeste filmul `!? Eu am cautat `Varcolacul` dar nu gasesc...Dau funda `!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

„Big Bad Wolf" - Bestia (2006) cu Kimberly J. Brown și Richard Tyson.
http://youtu.be/4LQrme4IKFQ
Numai bine.

1 răspuns: