| AlinaLorena a întrebat:

Buna tpu...as dori sa descarc teme pentru blackberry 8520 si nu prea gasesc ati putea sa imi lasati linkul dar as vrea ca tema sa fie si in meniu nu doar pe ecran. Dau fundita va rog ajutati-ma multumesc!

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici ai 35 de pagini cu teme pentru telefonul tau:
http://www.umnet.com/mobile-themes/0-2618-0-Blackberry_themes_320x240-0

Bafta! (nu am verificat ce fel sunt)

| AlinaLorena explică (pentru neluL):

Multumesc. dar nu cred ca se pot descarcasad

| neluL a răspuns (pentru AlinaLorena):

Pentru download mai intai logheaza-te pe site(fa-ti cont->nu este obligatoriu dar sa nu mai astepti la descarcare) si apoi da clik pe poza (joc /aplicatie/videoclip)si apoi download (scrie cu albastru)in stanga pozei si apoi ai in dreapta deasupra pozei clik pe Download to phone (descarci direct in telefon daca ai telefonul conectat la pc) sau Download to pc (scrie tot in dreapta cu albastru)
Succes!

| AlinaLorena explică (pentru neluL):

Multumesc dar imi apare ca trebuie sa platesc...

| neluL a răspuns (pentru AlinaLorena):

E GRATIS! Nu platesti nimic! Probabil te uiti in alta parte. Uite aici cum faci download http://www.umnet.com/......y_to_phone

| AlinaLorena explică (pentru neluL):

Multumesc dar nu reusescstraight face

| neluL a răspuns (pentru AlinaLorena):

Ce nu reusesti?