Întrebare recomandată | Lou222 a întrebat:

As vrea sa ajut o asociatie cu animale, in special catei. Nu pot adopta si nici nu pot dona. Insa as vrea sa confectionez lucruri, sa le vand, iar apoi banii sa ii donez. ce as putea confectiona?

1 răspuns:
| nimeniooda a răspuns:

Bratari,iniele,coliere,daca stii sa crosetezi aciuli,manusi,fulare,poti chiar sa-ti vinzi unele haine, accesori, jucarii, carti, stilori si chestii in genul. Poti sa scrii carti sau sa faci desene frumoase. happy