| Ghostplayer a întrebat:

As vrea sa donez pe metin2 "nu dau numele".Cum as putea dona pe ascuns fara ca parintii sa ma vada si cand ar fi momentul potrivit. Pentru ca ei nu ma lasa si i-am intrebat.Le-am spus ca donez din banii mei dar nu m-au ascultat.
Cine ma ajuta primeste FUNDA! Vreau raspunsul!

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Pe ascuns nu prea ai cum dar
poti lua un cod de reincarcare cerand bani pentru o carte/ bal etc pentru scoala.
sau cartela cu numar tot la fel cerand bani pe motivele de mai sus.
in al2lea rand ai grija unde donezi pe servere serioase si oficiale nu de copii mici.

| Ghostplayer explică (pentru SasNetRomania):

Dar cand sunt singur acasa s-ar putea?

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Asculta sfatul meu: doneaza cand traiesti pe banii tai. Exista o explicatie! (poate si mai multe)

| Liviu0011 a răspuns:

Incearca sa strangi bani si donezi sms sau paypal.

| PinguinulXXL a răspuns:

In primul rand trebuie sa te informezi foarte bine de server daca nu se restarteaza si te trezesti peste o zi ca nu mai ai cont gandeste-te bine ce pachet vrei sa iti iei de ex: sirius, posedata, baron, rank vip.Si dai pe doneaza si gata nu trebuie sa vina cineva cu pachet la tine sa semnezi etc. Funda?happy

| Ghostplayer explică (pentru PinguinulXXL):

Eu vreau sa donez prin cartela de reincarcare...

| SasNetRomania a răspuns (pentru Ghostplayer):

Citeste sus ai deja un raspuns de la mine.