| PinkyGirl25 a întrebat:

Buna TPU! As vrea sa-mi fac un jurnal, dar nu stiu cum.Ma puteti ajuta?
P.S.:Vreau sa imi spuneti cum sa personalizez coperta jurnalului.REPEDEE!

3 răspunsuri:
| Darkness13 a răspuns:

Ia o agenda si scrie in ea, e important ce e inauntru nu cum arata+daca ai frati/surori exista mari sanse sa fie curiosi si ca jurnalul secret sa nu mai fie asa secretwinking

| Keilly a răspuns:

Coperta jurnalului ar trebui sa te reprezinte pe tine. Poti desena ceva pe ea, sa faci un model frumos pe care sa scrii "Jurnalul meu","Ascunzatoarea secretelor", "Lumea mea" etc. Poti sa desenezi pe coperta un lacat, ca sa para cat mai secretos si misterios, iar langa lacat o cheia ruginita. Incearca sa fii creativa, ia-ti un creion, niste carioci si o radiera, si lasa imaginatia sa te poarte big grin

| Maria_Ana_1999_yqDh a răspuns (pentru Keilly):

Bune idei?
Și eu am un jurnal și nu știam cum să îl personalizez.