| Pufulika a întrebat:

As vrea sa vad ce inseamna in opinia voastra "DRAGOSTEA"? Celui mai bun raspuns dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Dragostea este sentimentul cel mai maret. Atunci cand esti indragostit ai face orice pentru aceea persoana. Ca sa intelegi ce e cu adevarat dragostea, e nevoie sa iubesti, si sa fii iubit de o persoana. Cand esti indragostit esti band, sincer si fericit. DA dragostea e un sentiment foarte frumos dar poate fi si foarte dureros. funda?

2 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

Hrana pentru minte, trup si suflet. dragostea te poate ridica deasupra norilor, dar te poate da si foarte rau cu fundul de pamant.dar nu ai ce sa faci.sunt capitole din viata fiecaruia dintre noi.

| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Dragostea este un sentiment minunat fara dragoste viata ar fi plictisitoare.