| SentimenteColorate a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu niste muzice de pocaiti nu is pocaite dar varumio da si am auzit o melodie de pocaiti asa cool si imi place imi dati ceva melodi de pocaiti plzzz era cool aia o doamne te rog ajutati-ma sa o gasesc e asa de cool nu imi stiu ce zicea dua fundita plzzz

Răspuns Câştigător
| WHOisWHO a răspuns:

Trupe: Switchfoot, Chris Tomlin, Hillsong, Fee, Leeland, Relient K, Kutless, Newsboys, Planet Shakers, Jars of clay...

Daca imi spui ce gen era piesa, poate iti gasesc trupa daca nu piesa.

1 răspuns:
| SentimenteColorate explică:

Aia cu o sa fiu gloniau sau glorial