| CiobanDarius a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu ce sa fac ajutati-ma plzzz.

Răspuns Câştigător
| Puffalina a răspuns:

Ce crezi ca e de făcut? Cumpara-i ceva simbolic cu pretextul ca o sa-i poarte noroc anul acesta in care tocmai ce-am intrat, o sa-i capeti atentia. Asta in cazul in care ești timid si nu i zici direct ca o placi, cine știe poate o inviti sa va faceti temele impreuna.

| CiobanDarius explică (pentru Puffalina):

Mda. i-am zis deja ca imi place de ea dar nu cred ca ma place sad

| Puffalina a răspuns (pentru CiobanDarius):

Nu crezi pentru ca ți-zis ea s-au doar nu crezi? De regula fetelor le cam place sa fie căutate așa ca nu-ți pierde speranța. In schimb nici nu o sufoca, lăsa timpul sa vorbească.

| Puffalina a răspuns (pentru Puffalina):

Ți-a zis, scuze pentru greselile de ortografie.