| AndySixx2001 a întrebat:

Aseara am avut un vis ciudat, eram in bucatarie si mama vroia sa ma spele pe cap, apoi sora mea mai mica striga din camera,,MOARTEA!,, ne ducem repede si ea plangea si apoi s-a uitat la mine si mi-e spus pe un ton mai ciudat,, Moartea te vrea,, apoi m-am sculat transpirata si era super rece pe tot corpul... aveti idee ce reprezinta acest vis? L-am mai avut si acum o saptamana...

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

În primul rqnd visele nu reprezintă absolut nimic, și trebuie să fii complet cretin să încerci să le interpretezi.
Dar cred că principalul motiv care ar trebui să te îngrijoreze, e că te spala mă-ta pe cap, nu că cineva striga ceva de moarte.

Răspuns utilizator avertizat
| angemon500 a răspuns:

Vise de noapte.