| Butterfly2110 a întrebat:

Bună TPU aseara am avut un vis sau chiar coşmar nici nuştiu cum sa-i zic si vreau sa stiu ce inseamna big grineci eram la ziua de nastere a prietenei mele cu cel pe care il iubesc si iubitul ei.Am terminat foarte repede şi ne-am decis sa mergem fiecare pe la casa lui insa cind am dorit sa iesim din casa afara ploua prietenul meu fara sa zica nimic a luar si prin ploaie isi continuaeu îl strigam "stai aici nu pleca". Dar el nu parca nici nu ma auzea si continua sa mearga prin ploaie.Eu am rugat-o pe prietena mea sa-mi dea o haina de ploaie ea mi-a dat-o şi am alergat dupa el insa cei doi adica prietena si iubitul sau au ramas in casa,am inceput sa alerg prin ploaie, il cautam peste tot si nu il gaseam am umblat pe toate drumurile dar tot nu l-am gasit. Dragilor ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| dydda a răspuns:

Ti-e mult prea frica sa nu cumva sa il pierzi. Subconstientul tau lucreaza in timp ce dormi si sunt implicate si emotiile, sentimentele. Fi linistita ca este implicata doar frica sa nu faci ceva gresit si sa plece de langa tine.

1 răspuns:
| Demise a răspuns:

Acest vis poate insemna faptul ca tu, in realitate, tii foarte mult la iubitul tau si nu vrei sa il pierzi.