| Zazy a întrebat:

Aseară am visat un băiat frumos, înalt, slab, șaten. El vorbea cu o alta fata, si se îmbrațișau. Deodată, nu știu cum, a venit la mine si am inceput sa vorbim. Era si mama mea cu mine. Ne plimbam, chair daca era si mama cu noi. Si el mi-a dat mâna, l am strans puternic, si ne am sărutat. pur si simplu, in realitate, chiar am simtit un fior in momentul acela. Apoi m-am sculat.

Faza e ca nu cunosc baiatul, nu i am vazut fata bine in vis si imi pare rau.Am 15 si pana acum, nu am avut un iubit si chiar ma intristez pentru chestia asta, fiindca simt ca nimeni nu ma iubeste...Credeti ca visul ma " atentioneaza" sa ma pregatesc pentru ca curand voi avea un iubit? Sunt confuza rau si de fiecare data cand visez ceva, ori se intampla ori ma atentioneaza de niste chestii care vor urma in viata mea...Help mee (scuati categoria, multumesc )

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pur simplu asta isi doresti in subconstientul tau sau ai reprimat asta pana acum

| Superior a răspuns:

1.Si eu am vistat o fata faina, dormeam in poala ei. Era blonda.
2.E rau sa ai iubit acum,baietii sunt curvoi, la fel si fetele. Fetele care chiar vor relatii ajung sa ia baietii plictisiti care se descotorosesc de fete cand au chef. Baietii care vor o relatie ajung sa aiba o fata nenorocita care ii vrajeste si chestii de genul. Acum mintea noastra nu e evoluata la capacitate maxima, si nici nu va fi vreodata, exista loc de evolutii in fiecare minut, totusi mai asteapta. Cand faci 20 de ani intri intr-un baiat frumos, ii ceri scuze si il inviti la cafea ca semn de iertare. De aici vezi cum faci si peste o luna va casatoriti.