| Majestyero a întrebat:

Azi m-am vopsit cu violet de gentiana si acum iese mov pe haine si eu sunt mov laughing ( eu am parul castaniu spre negru si m.am spalat la cap apoi am pus intr.un lighian cu apa 2 sticlute de violet de gentiana si am stat acolo cu parul, acum nu stiu ce sa fac se ia pe haine pe perna imi vine sa ma tund la 0 si peste 2 zile va trebui sa plec si la strand o sa curga toata asta pe mine ) ce pot sa fac va rog repede sad dau fundita

1 răspuns:
| OtakuShoujo a răspuns:

La fel i s-a intamplat unei colege.Se ia cu apa.Ca sa nu se mai intample, dupa ce ai terminat asteapta 15-20 d eminute sa se imprime si apoi spala-te doar cu apa pe cap.