| Ramonika_5243 a întrebat:

Buna TPUkiss. Banuiesc ca multi dintre voi stiu jocul "Imparate imparate". unde trebuie sa intrebi cat e ceasul.Imi puteti spune si mie tot felul de intrebari mai amuzante.adica in afara de "Imparate imparate cat e ceasul tau de noapte". sau "Imparate imparate cat e cesul la cetate". ceva mai original si cat mai amuzant. fuda si vot pentru cele mai multe si mai amuzantekiss

3 răspunsuri:
| D3eaa a răspuns:

Hei nu stiu jocu asta.laughingmi-a trecut prin minte ''imparate imparate ca e ceasul la palate''rolling on the floor)

| Oitza a răspuns:

1. Imparate, imparate iti place de Andreea Balan?
2. Imparate, Imparate ai fumat vreodata? laughing)

| uuuuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

Imparate luminate cat e ceasul la cetate luminate imparate?