| Blackwoman27 a întrebat:

Buna TPU c porcle titi pemtru numele Elena?big grin
Dau funda cea/cele mai fainalove struckbig grin

7 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Elena-Elle, Ella, Elly, Lena, Elenie, Elle, Elenne, Ellia, Lelly, Leny, Lenu.

| Blackwoman27 explică:

Multumesc tuturor mai putin celui anonim bcare este un/o nesimtit/a

| Bianka a răspuns:

Elena-Ely, Ena, Ele, Elenu, Lena, Ella big grin

| mmeee79 a răspuns:

Elenuca; Elenutza; Elu; Ena; Ele; Anele; Elunica; Eluca; Lucutza; Elicutza; Ezy; Enya; Helen; Helenuca; Elenu; Eleni; Elenutz; Nana; Lenusor; Lenutzor; Leluna; Elencica...etc

sper ca ti-am fost de ajutor:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Udrea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ele_proasta

| klaudytza a răspuns:

Leny-elle-inna-ely-ellenn-ella-ellu-ellen-ellenu stiu-lenu stiu-lenu stiua-llelle-elllenutza-eluka-enya