| cretuana a întrebat:

care este actorul tau preferat din filme? Mi-l puteti descrie? Si sa imi spuneti si in ce film joaca. star

7 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Matthew Gray Gubler
Joaca in serialul preferat, Criminal Minds. Mi-a mai placut in filmul "How to be a serial killer"
Iar pe locul 2 ar fi Kyle Schmid
A jucat in mai multe filme, dar mie mi-a placut in serialul Blood Ties si in special in filmul Fear Island.

| winchesters a răspuns:

Ian Somerhalder este definitia cuvantului "perfect" am mai spus-o si o repet! Joaca in serialul meu favorit "The Vampire Diaries".

| andragrigoras2000 a răspuns:

Pai...acum ne concentram pe iubire si onoare!laughing
nu pot alege! pur si simplu toti actorii sunt frumosi!(in speial cei tinerihee hee) laughing
o sa-ti fac o lista micuta:madalina draghici(ilinca),irina antonie(vivi),cristina ciobanasu(noor),radu valcan (amir) si mai sunt multi.
acum sa trecem la descriere.o sa alerg o fata si un baiat.
noor:este frumoasa,eleganta,cu ochii albastrii si sclipitori ca floarea de nu ma uita,apreciez faptul ca incearca sa rezolve problemele adultilor,desi cateodata e cam enervanta cu cuyriozitatea sawinking
daca ar fi sa ma intrebi ce parere mi-am format despre ea,aceasta ar fi una foarte buna.],pentru ca atunci cand o vad si o aud cat de frumos vb si ce lucruri interesante spune,imi creste inima ca sa zic asahee hee.ma amuza tare mult.
de amir nu mai vb! are jniste ochi negriiii! nu stiu! este un baiat,dupa mine, tare frumos, talentat la actorie si nu numai.m ise pare ca este un baiat tare politicos.acum...thinking nu mai stiu!laughing
papa!wave

| Mentaaaaa a răspuns:

:D... Ian Somerhalder este absolut superb http://1.bp.blogspot.com/......12-378.jpg are atitudine, are niste ochi superb si un zambet original joaca in serialele The Vampire of Diaries si in Lost si in filmul Roger Avary's adaptation (:)) aici e bisexual e super funny )

| katty_6203 a răspuns:

Keanu Reeves.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emma Roberts joaca rolul in Wild Child, Aquamarin, Homework, Scream 4 si in It's a cand of a funny story

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bokeem Woodbine.L-am vazut prima data in Neamul Intunericului 2001 si acum in Demon 2010.